סוגי טיפולי פנים

סוגי טיפולי פנים

כל אחד רוצה להראות במיטבו ולהיות חשוף למחמאות. באמצעות טיפולי פנים ניתן להעניק לעור הפנים שלנו את הלוק הרענן, היפה והחיוני שיקנה לפנים מראה צעיר ואטרקטיבי במיוחד. היום, בעידן שלנו, כל טיפול שעשוי להפוך אותנו להראות יותר צעירים, יש לו ביקוש גדול ואחד הדרכים לשמור על הלוק הזה הוא בעזרת טיפולי פנים שונים שמבצעת קוסמטיקאית.  

לקוסמטיקאית מקצועית יש את ניסיון והיא יודעת לבצע טיפולי פנים בשיטות שונות ובהתאם לעור הפנים של הלקוח. במהלך השנים וככל שאנחנו מתבגרים, העור שלנו מאבד הרבה ברק וחיוניות והסיבות לכך רבות כמו, גנטיקה, חשיפה לשמש, עישון תזונה ועוד. במאמר להלן נספק מידע על כמה מטיפולי הפנים שקיימים היו בשוק.

סוגי טיפולי פנים – לכל טיפול יש מטרה

טיפולי פנים עושות בעיקר שתי מטרות, האחת היא לשמור על הטיפוח של העור, להזין אותו בוויטמינים ומינרלים, והמטרה השנייה היא לטפל בבעיות שיכולות להופיע על הפנים כמו אקנה או כתמים על העור, קמטוטים ועוד. היום עם כל הטכנולוגיה המודרנית יש אפשרות לשלב טיפול פנים באמצעות תכשירים ומגוון של מכשירים שמסייעים רבות לקוסמטיקאית בעבודתה.

סוגי של טיפולי פנים – בהרחבה על הטיפולים

יש היום לא מעט טיפולים שמותאמים לכל עור פנים של כל אחד, כל אחד נולד עם סוג עור אחר כמו עור שומני או עור יבש, עור נקבובי וכו’. חלק מהטיפולים שמיועדים לעור הפנים הם: טיפול שהוא פילינג של עור הפנים שמטרתו להסיר שכבות מתות של העור, טיפול שמעניק עיסוי לפנים וכך מספק זרימת דם טובה לכל אברי הפנים, טיפול מסיכות, ויטמינים ולחות לפנים, טיפול עיניים, ליפטינג לאזור פנים, הסרה של שיער ממקומות מסוימים, טיפול ממוקד באקנה, טיפול אנטי אייג’ינג, ועוד.

מלבד הטיפולים שמטרתם לשקם בעיות שהופיעו על העור, חלק מהטיפולים מיועדים למנוע בעיות ולהקפיד על העור בריא ולעכב את הזדקנותו המהירה כמובן שחשוב לחפש בנוסף טיפול פנים מחיר כדי לבדוק כדאיות.

בזמן ביקור אצל קוסמטיקאית שתאבחן את הבעיה בגינה אתם מגיעים, חשוב שתדע להעניק לכם את הטיפול המדויק. בדרך כלל הטיפולים מתחילים בניקוי של העור מלכלוך וריכוך שלו, אחר כך מתבצע טיפול הפילינג, שהוא מסיר שכבות עור שהן כבר מתות. לאחר מכן מורחים מסיכה על הפנים. לעיתים יש שימוש באינפרה אדום או ב- קור, לצורך הצערה של הפנים ומתיחה של קמטים.

סוגי טיפולי פנים – יש גם תכשירים

מומלץ מכל מטופל שמגיע לטיפול להקפיד לעשות שימוש בחומרים טבעיים על עור הפנים שלו. יש גם תכשירים שהם מבוססים על חומר כימי וזאת רק בהמלצה של קוסמטיקאית רפואית שהיא מכירה את החומרים ואת יעילותם. לחומרים מסוימים יכולים להיות תופעות לוואי, לכן כל טיפול שתעשו התייעצו קודם לכן עם הקוסמטיקאית שלכם. לדוג’ במידה שאתם גרים במרכז חפשו קוסמטיקאית בתל אביב לקבל את כל המידע האמין והמקצועי ביותר בתחום.