מסאג’ בתל אביב – מגיע לך להתפנק

מסאג' בתל אביב

על נפלאות המסאג’ או בשמו האחר: עיסוי או כפי שנוהגים להגות אותו בטעות משאז’, שמענו כבר רבות. מקורו באזורים של הודו וסין, ומלבד התועלת הפיסית הברורה, יש למסאג’ היבטים נוספים לשינוי מצבי רוח, מצב רגשי ועוד. בתרבויות המזרח הללו, כל טיפול אלטרנטיבי כמו מסאג’ הוא דרך ליצור איזון פיזי ובגללו גם נפשי. נושא האיזון הוא מרכזי בתורות של המזרח וגם עיסוי תורם לכך.

עיסוי או מסאג’ אפשר למצוא היום בקליניקות של קוסמטיקאיות שמתמחות בתחום. אין כמו מגע יד של קוסמטיקאית שלמדה והוכשרה לרזי העיסוי ומסוגלת להעניק ללקוחותיה מסאג’ רפואי ומרגיע. אם תקלידו בשורת החיפוש של גוגל את המילים “מסאג’ בתל אביב” תגיעו לקליניקות המעניקות שירות כזה.

מהם יתרונות המסאג’?

מסאג’ או משאז’, מתבצע באמצעות טכניקות שונות של חיכוך ולחץ על שרירים ורקמות. לכל סוגי העיסוי יש השפעה על גוף האדם וביניהם ניתן למנות את היתרונות הבאים:

* המסאג’ משפר וממריץ את הזרימה של בלוטות הלימפה.

* עיסוי מעניק לרקמות הרכות ולשרירים גמישות וגם מונע התכווצויות שרירים.

* משאז’ ממריץ ומשפר את זרימת הדם.

* מסאג’ מפחית כאבים ודלקות.

* עיסוי-משאז’ משפר את טווח התנועה של מערכת השלד והמפרקים.

* בעזרת מסאג’ מוגבר ייצור המיטוכונדריה- תהליך פיזיולוגי חשוב בתאים.

מסאג’- תרומה פיזיולוגית וגם נפשית

יש היום כ-150 סוגים שונים של עיסויים. אלה נחלקים למסאג’ים רפואיים ועיסויים הומאופטיים שמטרתם היא גמישות והרפיית שרירים. בכל סוגי העיסוי אין שום סיכון לגוף האדם, אבל לא בטוח שכל מי שמגדיר את עצמו כמעסה, אכן עושה זאת נכון, לנוכח ריבוי הקורסים המועברים בתחום, לכן חשוב מאוד לקבל חוות דעת והמלצות על מסאג’ בתל אביב או בכל מקום אחר. עיסויים הומאופטיים  כלולים בתחום הרפואה המשלימה, והם פועלים על הגוף וממנו פנימה. הם מחממים את הגוף, תורמים לגמישות שלו, מטפלים במוקדים של שרירים מתוחים ותפוסים, ואף מסוגלים לשפר מצב של פציעה או חבלה בשריר. בנוסף יש לציין את התרומה הנפשית שיוצר מסאג’ בתל אביב או בכל מקום אחר. הפעולה של חיוך הגוף תורמת לרגיעה והרפיה מומלצים מאוד, מפיגה מתחים ויוצרת אצל המטופל שלווה.

בחירה של מסאג’ בתל אביב

בחירה של מסאג’ בתל אביב בקליניקה מסוימת, צריך להיעשות כמו שמחפשים אחות שיודעת להזריק בלי להכאיב. ההקבלה הזו נכונה לאור כך, שהכלי הכי חשוב של המסאג’יסטית- קוסמטיקאית בתל אביב במקרה הזה, הוא המגע שיש לה בידיים, ויש כידוע מגע נעים ומגע גס. אנו מליצים לכם לבחור בקוסמטיקאית ידועה בתל אביב שיש לה מגע של “מלאך” שמצד אחד מלטף את הגוף, ומצד שני מעניק את העיסוי בעומק ובקצב הכי נכון לכל בעיה. אם אתם מחפשים מסאג’ בתל אביב לכו על הכי טוב, עם הכי הרבה המלצות ושנות ניסיון, יש לזה משמעות בנושא של עיסויים.

אולי יעניין אותך גם: אפליציה בפנים