מניקור רפואי תל אביב

מניקור רפואי תל אביב

היום נשים רבות מעוניינות לטפח את אברי הגוף שלהן. טיפוח מקנה לאישה הרבה ביטחון ותחושה נשית ומיוחדת. נשים נוהגות לבנות ציפורניים, למרוח לק ולענוד טבעות על האצבעות כדי ליפות את ידיהן, אבל לשם כך גם הידיים שלנו צריכות להיות מטופחות וככל שנטפח אותן יותר, כך הן יראו עדינות ונשיות.  

כל אחת מכירה את המושג מניקור, אך לא כל אחת מבינה בדיוק את הפעולה ומה המטרה של הפעולה של מניקור ומניקור רפואי בפרט. בתוכן לפניכם נספק לכם מידע אודות מניקור רפואי בתל אביב, נעניק פירוט והסבר על כל הטיפולים הללו שמעניקים הרבה יופי, בריאות וטיפוח לכפות הרגליים ולכף היד.

מניקור רפואי תל אביב – מניקור וטיפוח ליד הבית

טיפול מניקור רפואי בתל אביב מיועד עבור מטופלים שמתגוררים בעיר ושרוצים לטפח ולטפל בכפות הידיים. עם דגש על ציפורניים. במסגרת הטיפול צריך להסיר את העור היבש והמת סביב הידיים לשייף ולקצוץ את הציפורניים למרוח לק לעסות את כף היד בנעימות להעשיר אותה בקרם לחות טיפולי ואיכותי ולקשט את הציפורניים לפי רצונותיה של הלקוחה. גם בזמן תהליך המניקור עצמו ניתן להמשיך בבית את הטיפוח בעזרת משיחה של קרמים עם הרבה לחות, שיוף ועוד.

יש שני סוגים של מניקור שאותם לרוב מבצעות הקוסמטיקאיות.

מניקור שהוא רטוב- במהלך הטיפול היד מושרת בתוך מים פושרים. היא מתרככת ולאחר מכן מתבצעת פעולת הסרה של כל העור היבש, שהוא כבר למעשה עור לא חי ולא חיוני. אז היד מקבלת לחות חדשה ונראית רעננה מתמיד.

מניקור שהוא יבש – בטיפול זה לא עושים שימוש במים כלל אלא על ידי חומר מיוחד שמרכך את העור של היד ולאחר מכן משיל את כל העור המת וכך כף היד מתחדשת והופכת רכה נעימה ורעננה.

מניקור רפואי תל אביב – מגיע לך להתפנק

במידה ואתם מגיעים מהעיר תל אביב יש מנעד רחב של מניקוריסטיות שיכולות להצעיר לכן את הידיים ולהפוך אותן לנעימות ועדינות כמו משי, על ידי טיפול של מניקור רפואי בתל אביב. היתרון הגדול במניקוריסטית בתל אביב שהן מאוד מיומנות והן קרובות לביתכם ואין צורך לנסוע למרחקים על מנת להגיע לטיפול מפנק ונעים. במידה ויש לכן אירוע באותו היום תוכלו לקבוע תור אצל המניקוריסטית שעובדת לא רחוק מכם לקבל את הטיפול עם גוון הלק שתבחרו, שיתאים כמובן לשמלה שאתן לובשות לאותו אירוע, ולהספיק גם להגיע לאירוע בנחת. בחרו בטיפול אצל קוסמטיקאית בתל אביב שמציע גם שירותי מניקור ברמה הגבוהה ביותר.

מניקור רפואי תל אביב – טיפול ע”י מניקוריסטית

חשוב לקבל את הטיפול רק אצל מניקוריסטית מקצועית שמכירה את העבודה ושיש עליה המלצות. מניקוריסטיות שעובדת הרבה ושיש לה קהל לקוחות לא מבוטל שיכול להמליץ אודותיה. מדובר בטיפול שהוא גם רפואי וחשוב שיהיו לה את כל התעודות שמעידות על קורסים שעברה שמעיד גם על ניסיון רב שיש לה בתחום מניקור ופדיקור רפואי.