מניקור ופדיקור רפואי

מניקור ופדיקור רפואי כי לכל אחת מאתנו מגיע לפנק את גופה בטיפול מרגיע אשר מועיל לגוף וגם לנפש.
אין זה משנה באם הדבר יבוצע לכבוד מאורע מסוים או מכל סיבה אחרת.
היכולת להעשיר את גופך ברוגע, שלווה אך תוך כדי גם לבצע ריפוי ממוקד ואפקטיבי יועילו עד מאוד.
ביצוע טיפולי מניקור ופדיקור רפואי הנם בדיוק מה שגופך צריך אחת לתקופה.
אולם לא די רק בידע המקצועי הנרכש כדי להגיע לתוצאות הרצויות- מעבר לעין מקצועית וליד מדויקת, ישנה חשיבות גם לראש וללב שמקשיב לגופך...

אצל סטודיו אנז'לה תוכלי למצוא בדיוק את מה את מחפשת ואף מעבר לכך. טיפולי מניקור ופדיקור רפואי ברמה גבוהה על פי דרישה והצורך האישי אשר מכילים בתוכם המון חום ואהבה.

אנז'לה הינה בעלת ניסיון עשיר בעולם הקוסמטיקה וטיפוח גוף.
ביצוע טיפולי מניקור ופדיקור רפואי מחויבים להתקיים תוך בחינת כפות הידיים והרגליים של כל מטופל/ת והסיבה לכך הינה כי עבודה זו דורשת הבנה מעמיקה בעולם תוכן זה לצד מקצועיות מרובה.

שנים של ניסיון נרכש הפכו את אנז'לה למומחית במתן שירותי פדיקור ומניקור רפואי ועל כן מכיוון שמדובר בתחום אשר עוסק בטיפוח הציפורן והעור, המישור הבריאותי יהיה בראש סדר העדיפויות.

לאנזל'ה קיים כל מה שנדרש לביצוע טיפולי פדיקור לכפות הרגליים וביצוע מניקור לכפות הידיים המתקיימים כל העת תוך הקפדה על כללי ההיגיינה החיוניים וכמובן על ניקיון האזור בו יבוצעו אותם טיפולים.

לצד זה, הניסיון העשיר הקיים לאנז'לה יעניק לך את כל שאת צריכה גם ברמה האישית! בחינת הצורך המקדים לציפורן, בחירת חומרי הגלם הנכונים והרלוונטיים, התייחסות ממוקדת לבעיות (באם קיימות) ועוד – רובם ככולם יהוו את מנת חלקו של השירות שתקבלי אצל אנז'לה כאשר את בוחרת בטיפול של מניקור ופדיקור רפואי.

מיותר לציין שלצד כל זה החיוך שיתקבל, האמפתיה והתחושה ש"הגעת הביתה" תמיד יהיו נוכחים. בסופו של דבר קבלת טיפולי פדיקור או מניקור יכולים להתבצע בכל מקום אולם התחושה וההרגשה הנפלאה עוד במהלך הימצאותך בסטודיו וכמובן מיד בסיומו יהיו שווים הכל.

לכן באם חיפשת מקום המעניק טיפולי מניקור ופדיקור רפואי באווירה ביתית לצד יכולת מקצועית בלתי מתפשרת – אנז'לה הינה הכתובת עבורך!

מניקור ופדיקור רפואי

כתובת הקליניקה:

תל אביב - רחוב הכרמל 20

שעות פעילות:

ראשון עד חמישי 9-19

שישי 9 עד שעתיים לפני כניסת שבת

טלפונים:

058-6676999
03-5106175

:E-mail

שלח/י