לק ג’ל לציפורניים טבעיות

לק ג'ל לציפורניים טבעיות

ציפוי לק ג’ל לציפורניים טבעיות היא שיטה של מריחת לק בזמן קצר שלמעשה מחזיק זמן רב בשל עמידות החומר על הציפורן. שיטה זו מעניקה מענה מדויק לכל אישה שמעוניינת במראה מרשים ועמידות של הציפורן לאורך זמן, גם לאחר שטיפת כלים וניקיונות הבית.  

בשל הביקוש הגדול היום לציפוי ג’ל לציפורניים טבעיות, שיטה זו הפכה להיות חלק מנושאי הלימוד בכל קורס בנייה של ציפורניים. מדובר אם כן בשיטה מאוד אלגנטית שמעניקה מענה מושלם לציפורניים, מאפשרת מגוון של פעילויות בלי שיגרם נזק ללק שנמרח זה הרגע. להלן מגוון יתרונות של לק ג’ל.

יתרונות הלק ג’ל 

לק ג’ל להבדיל מהלק הרגיל בעל יתרונות רבים, היתרון הראשון הוא שהעבודה היא עם החומר, נוחה מאין כמוה, וזאת מאפשר החומר עצמו, הג’ל. אחד הסגולות של החומר בכך שהוא מאחד את הציפורן ולא גורם לה להתפצל, מה שקורה הרבה בסוגי לקים אחרים. יתרון נוסף הוא המראה המרשים והארוך שמקנה לק הג’ל לציפורניים טבעיות. כמו כן, הוא מצליח לאחות את הסדקים שקיימים על הציפורן. בלק ג’ל ניתן למרוח עליו שכבה של לק רגיל וכשנמאס לחזור ללק הג’ל המקורי.

שיטת מריחת הלק

כל מריחה של לק ג’ל לציפורניים טבעיות תתחיל בשיוף וניקוי של הציפורניים לאחר מכן תמרח שכבה של ג’ל הבסיס שאותו מייבשים במנורה מיוחדת שנקראת מנורה- UV (יו וי). כך עובד לדוגמא מריחת לק ג’ל בתל אביב. אחרי דקה של המתנה מורחים שכבה נוספת של לק ג’ל ומייבשים שוב, כעת זה הזמן לבחור את הגוון שנרצה למרוח על הציפורן. יש גוונים רבים ללק ג’ל גוונים בוהקים יותר ועדינים. בנוסף, אפשר לבחור גם בפראנצ’ שזה סגנון מריחת לק רק על חלק מהציפורן והוא מקנה מראה עדין וטבעי במיוחד לציפורניים. אחרי מריחת הלק על הציפורן הטבעית, נעביר עליה גם ג’ל קלינסר שמטרתו להסיר את הדביקות של הציפורן, והדבר האחרון בכל התהליך הוא ה- טופ ג’ל או סילר אלו חומרים שמסייעים לשמור על הניצוץ של הציפורן ולספק לה את המראה המטופח והקסום. כיום ניתן למצוא לק ג’ל זול בתל אביב שגם יביא את התוצאה הרצויה וגם לא “יקרע” את הכיס.

לק ג’ל לציפורניים טבעיות – הכי מטופחת

אחד הסימנים לאישה מטופחת, הן ציפורניים מטופחות, נקיות ומשוחות בלק בצבע אופנתי. ידיה של כל אישה, הן כמו חיוך, חלון ראווה, שער לאסתטיקה ולטיפוח שלה. ידיים מטופחות עם ציפורניים מסודרות, גורמים לאישה להרגיש ביטחון עצמי ולשדר את זה סביבה. טיפוח הציפורניים מוסיף לנשיות שלה, וגברים מאוד אוהבים נשים מטופחות ואסתטיות, כך אומרת קוסמטיקאית בתל אביב מהמוכשרות ביותר למריחת לק ג’ל לציפורניים טבעיות. השיטה של לק ג’ל לציפורניים טבעיות, היא השיטה המקובלת והמובילה היום בתחום טיפוח הציפורניים. מדובר על לא פחות ממהפכה, המאפשרת לנשים ליהנות מציפורניים מטופחות ומשוחות בלק למשך זמן רב .

מהפכת הג’ל לציפורניים

בעידן הקדחתני של היום, נשים שעובדות וגם משמשות כעקרות בית. אימהות לילדים ומוצאות את עצמן רצות ממקום למקום, אי אפשר היה לשמור על ציפורניים מטופחות לאורך זמן, עד שהחלה מהפכת הג’ל לפני 3 שנים. אחרי תסכול ממושך של נשים שעשו מניקור ומצאו את עצמן אחרי יומיים, עם חצי לק, שינה הלק ג’ל לחלוטין את עולם טיפוח הציפורניים והוא מציע לנשים העובדות והקרייריסטיות, בדיוק את מה שהן חיכו לו הרבה זמן- לק שלא ירד אחרי שעתיים…

לק ג’ל לציפורניים טבעיות, עשוי מתרכובת טהורה של ג’ל עמיד לציפורניים. שום דבר לא מוריד אותו, לא מים, לא סבון ולכן זו מהפכה אמיתית.

תהליך של לק ג’ל

לק ג’ל לא יורד כאמור בקלות, ולכן אחרי טיפול של מניקור אצל הקוסמטיקאית, עדיין אפשר להדיח כלים ולהישאר עם לק למשך שבועיים עד חודש ימים (תלוי באיכות הלק ג’ל). הוא כאמור עמיד בפני סבון ומים וצורת הייבוש שלו היא ע”י מכונת ייבוש מיוחדת. לק ג’ל לציפורניים טבעיות מצטיין במראה יציב ומבריק, הלק לא מתקלף והוא אף מונע את התפצלות הציפורן, תופעה אשר מתרחשת אצל נשים רבות. לק ג’ל גרם לנשים להתחיל להאמין במדע. יצירתו יצרה עובדות חדשות. לא צריך יותר להסתובב עם ציפורניים מוזנחות שהלק ירד מהן, מראה בלתי אסתטי ולא מחמיא, ואפשר להמשיך ולתפקד בכל המישורים כאשר הלק ג’ל שומר גם על שלמות הציפורניים וגם על המראה המטופח.

אז איך עושים לק ג’ל?

ראשית אנו ממליצים לכם ללכת ולקבל טיפול של לק ג’ל אצל קוסמטיקאית מוסמכת, המצטיינת בתחום לק ג’ל עם קליניקה היגיינית ואסתטית. תחילתו של התהליך היא במניקור שמכין את הציפורן למשיחת הלק ג’ל. צריך להגיע לבסיס טוב עליו ימרח הג’ל. את המניקור הזה עושים בלי מים, אלה עלולים להרחיב את הציפורן. השלב השני הוא שיוף עדין של הציפורן באמצעות פצירה עדינה. אם יש עור קשה, מומלץ להיעזר במרכך על בסיס מים.  מסירים את שכבת השומן שעל הציפורן בעדינות, מנקים בפדים נטולי סיבים ספוגים באלכוהול, זה נועד לנטרול של חומציות שומנים ולחות. הדבר החשוב ביותר במריחת לק ג’ל זה המינון והמריחה על קצה הציפורן. אחרי מריחת הלק ג’ל, תבחר כל לקוחה בצבע הלק המועדף עליה והנה לכן ציפורניים נשיות ומושלמות.