לק ג’ל לציפורניים טבעיות – הטיפול המושלם לציפורניים שלך!

לק ג'ל לציפורניים טבעיות

חלומן של הרבה מאוד נשים הוא, שיהיו להן ציפורניים יפות, ארוכות וחזקות, שלא יישברו אחרי השטיפה הראשונה של הכלים. כאלה שמחזיקות מעמד הרבה זמן. ציפורניים נשיות הן סמל בעיני הרבה מאוד נשים, שלרוב גם מושחות אותן במיני לק למיניהם, תלוי בתקופה ובעונה ומהם צבעי האופנה. אבל יש נשים רבות שלא זוכות ליהנות מציפורניים ארוכות ונשיות. יש להן ציפורניים חלשות, רכות שנשברות, הן בכלל לא מצליחות לגדל אותן. בלי לשים לב הן גם כוססות אותן לפעמים, והחלום הזה של ציפורניים ארוכות, נגוז מהר מאוד. הן לא מצליחות לגדל, להאריך ואפילו ויתרו כבר מזמן על המניקור, זה בכלל לא ביומן שלהם. הן מסוג הנשים שציפורניים הן רק מושא לקנאה. יש להן כמה חברות עם כאלה ציפורניים ארוכות ומהממות, עם לק ג’ל עליהן, הטרנד הכי חדש בתחום ולהן רק נותר לדמיין.

למה המציאו את הלק ג’ל?

עד לפני כמה שנים, החוליה הכי חלשה של עולם הציפורניים הייתה הלק. שבשביל שיישאר לך לק על הציפורן ולא יישחק, ויעניק להן מראה מוזנח ומרושל, היו הנשים צריכות, או לשים לק חדש כל יום או להזמין איזה עוזרת שתעשה בשבילן את כל עבודות הבית, כי עבודות בית ולק לא הולכים ביחד אומרת קוסמטיקאית מומחית של לק ג’ל לציפורניים טבעיות בתל אביב ששמחה להסביר לנו על המהפכה שעברה על התחום הזה.

נשים רבות היו מוציאות הרבה כסף אצל המניקוריסטיות, רק שיחזירו לציפורניים שלהן את הלק והחן. היה צריך לעשות את זה לפחות פעם בשבוע, כי הלק שלהן לא החזיק מעמד. אבל מהפכת הג’ל כבר כאן, ואם אתן רואות אצל הרבה נשים ציפורניים מושלמות, גם בשיוף וגם בלק, סימן שהן הלכו לאיזה קוסמטיקאית בתל אביב (אם הן גרות בתל אביב…) וביקשו שיעשו להן לק ג’ל.

מה זה לק ג’ל?

המהפכה של דחיקת הלק הרגיל לקרן זווית וחדירת לק ג’ל לציפורניים טבעיות, התרחשה לפני כשלוש שנים. מאז היא עברה גלגולים רבים, עד שהיום יש בידי קוסמטיקאית בתל אביב את הנוסחה המנצחת של לק ג’ל לציפורניים טבעיות, העשוי כולו מג’ל טהור. הוא מבריק ויציב, ויחזיק מעמד בלי להתקלף שלושה שבועות וזה הרבה מאוד. הוא מיוצר כאמור מג’ל טהור שי שלו יכולת להיצמד לציפורן, ויש בו פיגמנטים המקנים לציפורן צבע עמיד ואחידות. אפשר למצוא אותו בגוונים שונים ע”י מותגים שונים. כולן מבטיחות לק ג’ל המיוצר מג’ל טהור כאמור, עמיד למים וסבון, כזה שנצמד לציפורן בשכבה דקה ומחזיק מעמד. מתייבש במהירות ולא מתקלף. כאשר עושים את זה אצל מניקוריסטית מדופלמת אפשר לומר שכל מה שרשום כאן מתקיים.

“את המניקור עושים בלי מים” מסבירה לנו קוסמטיקאית בתל אביב, “אם משתמשים במים הציפורן מתרחבת לכן כדאי לעשות את זה על יבש”. מורחים ג’ל חיטוי, וגם מסדרים את הציפורניים עם לק ג’ל לציפורניים טבעיות. רק אחרי שלושה שבועות כאמור, זה רק יתחיל להתקלף.