טיפולי פנים

טיפולי פנים - כי חיי השגרה אשר לוחצים אותם משפיעים על הגוף והנפש כאחד. לכן מפעם לפעם אנו נצטרך להקשיב לגופנו ולטפל בו בכדי לשמר את המראה הנכון והרצוי מבחינתנו. ביצוע טיפולי פנים יהיה דבר חיוני לבצעו מעת לעת וכמובן על פי דרישה. לפיכך אם ברצונך לבצע טיפולי פנים מקצועיים ובלתי מתפשרים הגעת למקום הנכון.

אצל אנז'לה תקבלי טיפול פנים מרגיע ומפנק לצד עבודת ידיים מקצועית ועדינה.
לא חסרות סיבות למתן טיפולי פנים שונים: מניעת הופעות של פצעים וקמטים, טיפול לצמצום נזקי מזג האוויר הנגרמים לעורך, או סתם בשביל לפנק את הגוף במשך שעה מרגיעה או יותר.

כמו כן חשוב לציין כי אצל אנז'לה תמצאי לא רק ידיים מקצועיות אלא גם הרבה חום ואהבה.היכולת לזהות מיד את האזורים הדורשים התייחסות רבה יותר ולהעניק להם את תשומת הלב בטיפול פנים זה, לצד דיוק ומסירות ברמת המקצועיות המוגשת לך – כל אלו ועוד יהוו את היתרון היחסי של סטודיו אנז'לה על פני האחרים.

מובן כי עצם היותו של הסטודיו ממוקם בין מתחם שוק הכרמל הסואן, כבר ירמז על היכולת למצוא פיסת שלווה ורוגע אל בין ההמון הלוחץ אשר תעניק לעור פנייך ולנפשך את כל הנינוחות שהנך זקוקה לו בו בעת.

מכיוון שישנם סוגי טיפולי פנים רבים, חשוב למצוא טיפול פנים אשר מתאים לך כדי להביא פתרון ארוך טווח לעור פנייך. בין אם מדובר בטיפול פנים באזור נקודתי או ביצוע הליך הוליסטי אשר יכיל את תווי פנייך הרבים, לאנז'לה הפתרון המושלם והנכון.

שנות הניסיון הרבות בביצוע טיפול פנים לנשים מביאים עצמה ובטחון לכל אחת המבקשת להיעזר בשירותיה. כמו כן חשוב כי בטרם הטיפול הראשוני יוגדרו מטרות התהליך וכמובן מה היעד אליו תרצי להגיע בתום הטיפולים. לעיתים לא די במפגש אחד כדי להעניק לעורך את שמגיע לו.

אבחנה זו תיעשה כבר בפגישה הראשונה תוך התייחסות למצב הקיים ולרצונות בהקשר טיפולי הפנים העתידים להתבצע. לכן, אם ברצונך להיות בעלת גון עור פנים חלק ורך למגע, כזה אשר יסב לך אושר בכל יום מחדש – אנז'לה הינה הכתובת הנכונה לשם כך.

טיפולי פנים

כתובת הקליניקה:

תל אביב - רחוב הכרמל 20

שעות פעילות:

ראשון עד חמישי 9-19

שישי 9 עד שעתיים לפני כניסת שבת

טלפונים:

058-6676999
03-5106175

:E-mail

שלח/י