הסרת שיער בשעווה – בקלות וביעילות

הסרת שיער בשעווה

הסרת שיער בשעווה היא היום טיפול גם אצל נשים וגם אצל גברים. הגבר המודרני של היום, מקפיד על טיפוח בדיוק כמו נשים וזה כולל הסרת שיער, טיפולי פנים ועוד, אומרת קוסמטיקאית בתל אביב, המובילה בתחום הסרת שיער בשעווה. דמותו של הגבר המאצ’ו הישראלי, התרככה והיום טיפוח עצמי לא קשור רק לנשיות אלא לשמירה על היגיינה. שיעור יתר גם אצל נשים וגם אצל גברים מהווה מקום נוח להתפתחות של חיידקים, להזעה, ריח לא נעים ועוד. לכן לא רק נשים עושות היום הסרת שיער בשעווה אלא גם הרבה מאוד גברים מטופחים שרוצים לשמור על רמת היגיינה גבוהה ומראה נקי ואסתטי.

ההיסטוריה של הסרת שיער בשעווה

יש הגורסים כי מקורה של השעווה המודרנית של היום, הוא בסוכר המומס בו השתמשו נשים בעת העתיקה כדי להסיר שיער. יש עדויות כי במצרים העתיקה וגם ברומי נהגו נשים להסיר שיער ועשו את זה כאמור עם סוכר, דבש ושיטות נוספות.כבר אז הבינו נשים ששיער גוף, לא אסתטי וביקשו להסיר אותו. גם בימי המלכה אליזבט במאה ה-16 הייתה הנחייה לכל הנשים להסיר שיער מכל הגוף וגם בפנים ובמצח, משום שמצח גבוה נחשב כיפה.

היום אין אישה או גבר מודרני, שלא מסירים שיער. התחושה של שיעור יתר על הגוף לא נעימה. בקיץ הגוף לוהט מחום, בחורף, זה מגרד מתחת לבגדים. שיעור יתר הוא לא מתנה משמים ולא משהו שרוצים לשמור עליו לכן, גם נשים וגם גברים פונים לשיטות של הסרת שיער בשעווה. אין כמו גוף חלק של אישה נקי משיער, או גוף יפה של גבר מטופח ונקי.

הסרת שיער בשעווה מבטיחה תוצאה יפה

בעולם מוצרי ומכשירי הסרת השיער יש כל מיני אביזרים וטכניקות להסרת שיער, אבל אין ספק כי השיטה המומלצת מכולן היא הסרת שיער בשעווה. זו מבטיחה מראה חלק ונקי, ונחשבת יחסית לשאר השיטות לטבעית שבהן, התורמת גם למראה טבעי ושומרת על בריאות העור. ידוע הוא כי הסרת שיער בשיטה זו מפחיתה מידית את קצב הצמיחה של השיער, ומאפשרת לנשים וגם לגברים להיראות תמיד במיטבם, עם גוף חלק ונראה למראה. כמובן שהסרת שיער בשעווה דורשת ביקורים קבועים אצל קוסמטיקאית בתל אביב או בכל מקום לפי איזור המגורים. קוסמטיקאית מקצועית תדע בוודאות באיזה אזורים פוחתת הצמיחה, על איזה אזורים נוספים יש להקפיד ועוד. הקפידו לבחור בקוסמטיקאית שיש לה “יד טובה” לא מכאיבה, אשר משתמשת גם בשעווה איכותית ומקפידה על עבודה נקייה ואסתטית.