הסרת שיער בשעווה לנשים וגברים

הסרת שיער בשעווה

הסרת שיער בשעווה זו אחת השיטות הכי עתיקות ומקובלות מאז ומתמיד, להסרת שיער. למרות שיש היום שיטות וטכניקות חדשות של הסרת שיער עם מכשירי לייזר ועוד, עדיין יש הרבה מאוד אנשים שמעדיפים את השיטה המוכרת והבטוחה הזו של הסרת שיער בשעווה.

“הסרת שיער בשעווה היא שיטה קדומה מאוד” מסבירה קומסטיקאית בתל אביב שמעניקה את כל סוגי הסרת השיער המתקדמים, אבל גם הסרת שיער בשעווה. “זוהי שיטה שבעבר בעמים קדומים היו עושים אותה עם סוכר ומים, היו מחממים אותם ועושים עיסה ומשתמשים בבדים. כבר הרבה מאוד שנים שהסוכר התחלף בשעווה אבל השיטה והאפקט הם אותו דבר ואם יודעים לעשות את זה, זה גם לא כואב”.

היא מעניקה שירות הסרת שיער בשעווה לנשים אבל גם לגברים, וכל הזמן מגיעים יותר ויותר היא אומרת, ועל כך בהמשך המאמר.

הסרת שיער בשעווה – טיפול לכולם

שום אישה לא אוהבת שהיא שעירה, והיום גם הרבה גברים רוצים שיהיה להם עור חלק. שיער אגב גורם להרבה זיעה, ונתפס כמראה בלתי אסתטי ובלתי מחמיא. נשים מאז ומעולם הסירו את שיער גופן, וכאמור גם בתקופות קדומות פיתחו שיטות להסרת שיער, אבל היום גם גברים רוצים עור חלק ונטול שיער. “הגבר המטרוסקסואלי של היום, אוהב את הגוף לו חלק, בעיקר בחזה. הם לא מורידים שיער מהרגליים אבל הם לא רוצים שיער על הגוף, זה לא אסתטי בעיניהם” ובאמת הרבה מאוד גברים היום הולכים לקוסמטיקאית בתל אביב ועושים הסרת שיער בשעווה. הם יוצאים משם עם חזה הרבה יותר חלק ונעים. נשים בדרך כלל לדברי קוסמטיקאית בתל אביב עושות הסרת שיער בשעווה בפנים, רובן מורידות שפם וגבות, ויש כאלה שיש להן גם כמה שערות בסנטר והן מורידות, אבל יש נשים מאוד שעירות שעושות הסרת שיער בשעווה לכל הגוף, כי הן פשוט שעירות מדי. יש כאלה שאפילו התחילו בכך כשהן היו רק נערות.

היום גם נערות בגיל ההתבגרות עושות הסרת שיער בשעווה

קוסמטיקאית בתל אביב מדווחת, כי היום גם נערות בגילאי העשרה, כבר מתחילות לעשות שעווה. אם לפני 30 שנה נערות עשו רק שפם, היום יש יותר התייחסות לכל הנושא של מראה ויופי בחברה, ולכן גם מילות גנאי או לעג בבית הספר עלול לגרום לנערות האלה ללכת לעשות הסרת שיער בשעווה גם בגיל חמש עשרה. עוד היא אומרת כי שיעור יתר יכול להיות גנטי או הורמונלי. במקרה כזה חשוב לעשות גם בדיקות הורמונאליות ולוודא שהכול תקין, כי אם הבעיה הזו לא תיפתר אין טעם לעשות הסרת שיער בשעווה.

הילדות הצעירות אומרת קוסמטיקאית בתל אביב, עושות הסרת שיער בשעווה ולא בלייזר, משום שאלה הם טיפולים יותר זולים. יש גם ילדות בגיל תשע, עשר שמסירות שיער אבל הן עושות את זה בבית בעזרת אימותיהן ולרוב בגילוח למרות שהוא דווקא גורם לצמיחה מוגברת של שיער. הסרת שיער בשעווה אצל מומחית, מתחילות הנערות לעשות בגיל ההתבגרות.

אולי יעניין אותך גם: לק ג’ל