הסרת שיער בלייזר מחירים – חשוב לדעת!

הסרת שיער בלייזר מחירים

שיטת הסרת שיער בלייזר הפכה להיות השיטה הכי מבוקשת היום, בקרב נשים ואף גברים שרוצים להתפטר משיעור יתר. יש נשים שסובלות מיתר שיער בכל הגוף, יש כאלה שיש להן רק צמיחה של שפם ושיער במקומות שונים בפנים. מבין השיטות הקיימות של הסרת שיער,  יש נשים וגם גברים המעדיפים הסרת שיער בלייזר.

חשוב להבין לדעת שאם אתם רוצים לעשות הסרת שיער בלייזר, דעו לבחור קוסמטיקאית רפואית שתוכל לעשות זאת באמינות וביצירתיות, כך שתוכלו גם ליהנות מהמקצועיות שלה בכל הטיפולים שתבצעו. בנוסף אם תקלידו את המילים “הסרת שיער בלייזר מחירים” תוכלו למצוא מבצעים של טיפולים בקליניקות שונות ולהגיע למטפלת הנכונה, עם ההמלצות הנכונות והמחיר שהכי מתאים לכם.

הסרת שיער בלייזר איך זה מתבצע?

הסרת שיער בלייזר ע”י קוסמטיקאית בתל אביב, מתבצעת ע”י מכשיר המפיק לייזר בחום בעוצמה שמסוגלת להמית תאים של זקיק שערה. האור של הלייזר נבלע ע”י הפיגמנט מלנין, שנמצא בריכוזים גבוהים בזקיקי השיער ובשיער. (יותר מאשר בתאי האפידרמיס שבעור). כאשר הפיגמנט פוגש קרן לייזר, הוא בולע אותה ומשחרר אותה כאפקט של חום. כך מצליח הלייזר לגרום להמתה של תאים שיש בהם ריכוז גבוה של מלנין, וזו הסיבה שהסרת שיער בלייזר מומלצת לאנשים שיש להם עור בהיר ושיער כהה. לכל קוסמטיקאית בתל אביב, המלצה שלנו שתבחרו בקוסמטיקאית רפואית, יש מכשיר בעל אורך גל לייזר הנמדד ב-700-800 ננומטר עם הבזק שאורך מכמה חצאי שניות ועד לאלפיות השנייה, וזה בדיוק מה שהוא עושה מהר, קצר ולעניין- הוא צורב את זקיק השערה וממית אותה לחלוטין. קומסטיקאית בתל אביב שעושה טיפול הסרת שיער בלייזר, תדע לווסת את המכשיר שלה כך, שהוא יפגע רק בזקיק השערה ולא יגרום נזק לעור.

הסרת שיער בלייזר- האם זה לצמיתות?

הסרת שיער בלייזר נעשית בדרך כלל כהפחתה לצמיתות. זמן הטיפול משתנה ומותאם לצבע העור של המטופל. כאשר מדובר באדם עם עור כהה, יש לקצר את זמן החשיפה, כדי לא לפגוע בתאי האפידרמיס, אומרת קוסמטיקאית מתל אביב. בנוסף יש לציין כי כאשר רוצים לעשות הסרת שיער בלייזר, חייבים להגיע לטיפול כאשר השערה בשלב גדילה. זה בערך אורך שלושה חודשים עד שהזקיק נושר ולכן חשוב להגיע כאשר יש אפקט לטיפול. אם מדובר בשיער עקשני וחזק, הטיפול יכול לארוך יותר זמן.

הסרת שיער בלייזר נעשית היום בכל חלקי הגוף, ואם אתם רוצים להיות בקיאים במחירים, אנו ממליצים לכם לחפש “הסרת שיער בלייזר מחירים”, ולבדוק את ההצעות, המבצעים והמחירים השונים. בכל מקרה אל תתפשרו על טיפול טוב ואחראי אצל קוסמטיקאית בתל אביב, או בכל מקום אחר שיש לגביה המלצות וחוות דעת, ויש לה אתר שמסביר מה היא עושה, איזה מכשירים יש ברשותה ומהן השיטות.