אפילציה

אפילציה -הטיפול המושלם בשבילך! מי מאתנו לא הייתה רוצה להרגיש צעירה ויפה במשך כל שעות היממה? רובנו היינו מעדיפות להיות בעלות גוף ומראה מושלם כל העת. כיום ישנן מספר שיטות אשר יכולות בהחלט לשפר את תדמית גופנו ולהקנות לו את המראה אותו אנו נרצה לראות כל העת.

טיפולי אפילציה להסרת שיער נחשבים כיום עניין שכיח ונפוץ אך יחד עם את טיפולים מאין אלו אינם מומלצים לביצוע אצל כל סטודיו או מכון המתיימר לקיים אותם.

אצל אנז'לה, בעלת שנות ניסיון רבות במתן טיפולי אפילציה שונים, תוכלי למצוא אוזן קשבת ראש מקצועי וידיים מוכשרות אשר יעניקו לעורך מגע רך ונראות מושלמת בדיוק כפי שחלמת!

אפילציה נחשבת לשיטת הסרת שיער ממוקדת ועניינית ולא תמיד פשוטה לביצוע.
אף על פי כן תהליכי הטיפולים יכולים להיות מעט כואבים ובכדי להקל על התהליך רק ידיים מקצועיות ועתירות ניסיון תוכלנה לבצע את הסרת השיער בקלות, במהירות והכי חשוב- ביעילות רבה.

אנז'לה הינה בעלת שנות עבודה רבות בעולם האפילציה. בסטודיו אנז'לה תמצאי את כל מה שנחוץ כדי לבצע הסרת שיער באופן מקצועי מחזיק לצמיתות בכמה טיפולים.

בנוסף למקצועיות בלתי מתפשרת, הערך המוסף של אנז'לה יבוא לידי ביטוי ברמת ובתודעת שירות גבוהה מאוד. כבר בכניסה למקום תחושי בהבדל וביחס המשפחתי והחם אותו תקבלי. לעיתים יהיה זה ההבדל שבין עוד סטודיו המעניק טיפולי אפילציה לבין מקום שבאמת קשוב לגופך ומבין מהי הדרך הבטוחה להצלחה.

טיפולי האפליציה מתאימים לכל אחד ואחת. בפגישות הראשונות תבוצע הבחינה הראשונית בנוגע להמשך תהליכי הסרת השיער העתידים להתבצע וכמו כן יוגדרו מועדי הפגישות לקיומן.

יתרונה היחסי של אנז'לה על פני המכונים האחרים בא לידי ביטוי בשלל צורות אך בראש הפירמידה עומדת התחושה הנפלאה עמה תצאי לאחר כל טיפול והגעה לסטודיו המקסים הממוקם במרכז תל אביב.

היכולת להעניק רמת שירות ללא פשרות לצד מתן טיפול אפילציה איכותי ונכון תהיה מנת חלקה של כל מי שתיכנס בשערי המקום. על כן באם רצונך הוא להיות בעלת גוון עור חלק ונקי נטול שערות מיותרות לצמיתות, הגעת למקום המתאים והנכון אשר יביא לעורך את התחושה הנפלאה והנחוצה עבורך!

אפילציה

כתובת הקליניקה:

תל אביב - רחוב הכרמל 20

שעות פעילות:

ראשון עד חמישי 9-19

שישי 9 עד שעתיים לפני כניסת שבת

טלפונים:

058-6676999
03-5106175

:E-mail

שלח/י