אפילציה מחירים

אפילציה מחירים

להסרת שיער באפילציה, יש גם כינוי שנקרא – מחט חשמלית או בשם הלועזי –אלקטרוליזיס. מודבר בשיטה שנחשבת לשיטה מאוד ותיקה להסרה של שיער לצמיתות. טיפול אפילציה מתאים גם למגוון מאוד רחב של מטופלים ויש לשיטה זו אחוזי ההצלחה גבוהים.

אפילציה נחשבת לשיטה יקרה יחסית, היא נחשבת להוצאה גדולה והשקעה כלכלית בקרב המטופלים שרואים בה השקעה לטווח רחוק. אך היא בהחלטת מוכיחה את ההשקעה ומצליחה להגיע לתוצאות טובות ורצויות בקרב המטופלים ולהעניק להם את החלקות אליה הם שואפים אז לפני שאתן מחפשות אפילציה מחירים אתן מוזמנות לקרוא את המאמר ולדעת עוד קצת על מה זה אפילציה.

אפילציה בכלליות

טיפול אפילציה מתאים לכל אחד ולכל סוג של שיער וגם לשיער עדין או בהיר. הכאב שנגרם למטופל בשיטה זו הוא מעט יותר חזק משיטות אחרות, אך יש אפשרות של עמעום של הכאב בעזרת משחה שאותה מורחים שעה אחרי הטיפול. מספר הטיפולים אותם נדרשים לעשות משתנה ממטופל למטופל, אבל ניתן לבצע אותם בתדירות גבוהה של עד פעמיים בשבוע וכך למעשה להצליח לקצר את המשך הטיפולים עד למטרה ולתוצאה הרצויה.

מחירים של אפילציה

כאשר מדברים על אפליציה מחירים חשוב להזכיר שהמחיר הוא לא זול ונחשב אפילו די יקר אצל קוסמטיקאית מוסמכת, כשהמטרה ברורה- הסרת שיער לצמיתות, לטווח הארוך אם כן מדובר השקעה משתלמת שחוסכת שנים של וצאות שיער במגוון של שיטות ועלויות. המחיר לטיפולי הסרה של שיער באפילציה נקבע לרוב לפי שעה, כשמדובר ב 80 ₪ ממוצע עבור רבע שעה של טיפול. מכשיר אפילציה לשימוש ביתי עולה בין 1,700-3,000 שקלים.

כיצד פועלת המחט החשמלית?

טיפול האפילציה היום מתבצע בצורה שכוללת מחט חשמלית שחודרת לתוך זקיק השערה. המחט הזו מעבירה זרם חשמלי שצורב את השורש, ופוגע באספקת הדם אליו, וכך למעשה נפגע פוטנציאל השערה של צמיחה מחודשת. אחרי צריבה במחט המטפל צריך למשוך את השערה מהמקום באמצעות פינצטה. אורך של טיפול בהסרת שיער הוא קצר יחסית והוא יכול להגיע גם לממוצע של שעה. ישנם כמה סוגי מכשור לאפילציה שמיועדים להסרת שיער, הרוב הם ממוחשבים ומספקים קביעה של  תכנית טיפול על פי סוג השערה, מהפלומה ועד השערה העבה ביותר. כמו כן, ישנם מכשירים ביתיים שמאפשרים גם לבצע את הטיפול בבית של המטופל.

החלמה ותוצאות הטיפול

לאחר טיפול אפילציה, יופיעו פצעים קטנים אצל המטופל שיגלידו מהר. הם לא משאירים צלוקות או סימנים אבל חשוב לא לגרד אותם. במידה והטיפול מתבצע באזור רגיש, כגון מפשעה או בתי שחי, יכול להיות שיהיו כאבים מעט במשך מספר שעות לאחר הטיפול, אך זה יחלוף. עוד מומלץ למרוח משחה שהיא מרגיעה באזור של הטיפול, וגם קרם לחות מועשר אחרי כל מקלחת.