אפילציה באזור הפנים – להרגיש מיליון דולר

אפילציה בפנים

אנשים רבים סברו שאפילציה מיועדת בעיקר לאזורים על הגוף אך לא כולם ידעו שניתן לעשות  אפילציה בפנים, אפילציה לפנים מיועדת להעלמה של שיער מהפנים לתמיד. ביצוע האפילציה נעשה על ידי החדרה של מחט שהיא מחוממת לתוך זקיקי השיער שנמצאים באזור הפנים, וזאת פעולה קצרה במיוחד ולא כואבת.  

אפילציה בפנים היא שיטה מבוקשת ביותר היום, היא נקודתית ומאוד יעילה והרבה אנשים מכל המינים מבקשים לבצע אותה ולהיפטר משיערות לא רצויות באזור הפנים. המחט החמה גורמת לכלי הדם להתחמם והיא מפרה את הזקיק וכך למעשה הוא מת ואינו מסוגל לצמוח מחדש. הוא חייב להימצא בשלבי צמיחה זאת כדי שיחוסל לתמיד. מספיק יהיה שהשערה תצא מעט מהעור כדי שיהיה אפשר לבצע בה טיפול ולקטול אותה. מדובר בשיטה מאוד נוחה לרבות אצל נשים שיש לה ששיערן בהיר.

אפילציה בפנים – על היתרונות של השיטה

אפילציה היא שיטת טיפול בעלת מגוון של יתרונות, הצלחת הטיפול קרובה ל- 100 אחוזי הצלחה, היא ידועה כשיטה הטובה ביותר להעלמת שיער באפילציה בפנים או בחלקים שונים על הגוף, בין אם זה שיער כהה או בהיר, מתאימה לנערים או נערות שסובלים מכל בעיה הורמונלית. בנוסף, אין צורך להמתין שבועות ארוכים לטיפול הבא, להבדיל משיטות הסרת שיער אחרות. השיטה מתאימה גם לטיפול של מעט שיער וכו’.

אפילציה בפנים – שיטה בטוחה עם אפקט מבטיח

לאחר כל טיפול של אפילציה בפנים או בגוף, תזהו מעט פצעונים קטנים שייעלמו במהרה כפי שבאו. מה שכן אל תשחקו או תגרדו אותם שכן הם יכולים להשאיר צלקת. במידה ויש כאב לאחר הטיפול בבית שחי או במפשעה היו בטוחים שגם הכאב הקל הזה יעבור מהר. אנז’לה תעניק לכם משחה שמיועדת למריחה על המקום בכל מקרה של כאב. לא אמורות להיות שום תופעות לוואי אחרות לטיפולים אלה, הטיפול הרי נעשה על ידי הידיים הכי נאמנות ומקצועיות שרק תבקשו הזקיקים לא יחזרו לאחר שחוממו כהלכה והומתו, למעט שינויים נדירים שקשורים לשינוי הורמונלי שהוא יכול לפתע להצמיח שיערה נוספת או תרופות שמשפיעות על האיזון ההורמונלי.